Monthly Archives: Październik 2013

Marka Hormann dominuje na naszym rynku

Na naszym rynku obecnych jest bez liku przedsiębiorstw produkujących furty do pomieszczeń garażowych i dość niełatwo jest zadecydować, którą z nich wybrać. Marka Hormann jest przodująca od jakiegoś czasu w Polsce i reprezentuje niemiecki przemysł u nas. Oczywiście Niemcy są oceniani pozytywnie za obowiązkowość i precyzję, toteż też w razie fabryki Hormann można rachować na trwałe towary.

spacer

Poduszki i materace ortopedyczne

Od ładnych paru tygodni wstawałam rano z ogromnym bólem kręgosłupa. Zdawało mi się, że to przez moją kanapę, aczkolwiek gdy poszłam nocować na innej sofie mój problem nie zakończył się. W gruncie rzeczy nikt mi nie umiał pomóc. Odpaliłam więc komputer i czytałam o moich bólach w Google. Mój kolega jednak zwrócił mi uwagę, że powinnam zainwestować w poduszki ortopedyczne oraz materac ortopedyczny do spania.

spacer

Oferta

Oferujemy Państwu pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami, TV , sieć Wi-Fi. Do dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny, parking, grill. Z okien pokoi panorama Tatr od Koszystej, przez piramidę Żółtej Turni, Kasprowy, Giewont po Osobitą. Ceny od 25 zł.

spacer